Caută

Saved articles

You have not yet added any article to your bookmarks!

Browse articles
Paranteze — știri din Moldova

Abonează-te la Newsletter

Primește cele mai importante știri din Moldova direct pe email.

Urmărește pe Telegram

Fără spam. Te poți dezabona oricând.

Confidențialitate

Folosim cookie-uri și stocare locală pentru funcționarea site-ului și statistici anonime. Continuând navigarea, ești de acord cu Politica de Cookies și Politica de Confidențialitate.

Vladimir Putin a fost surprins purtând pantofi cu toc: Pare stânjenit de înălţimea sa

Vladimir Putin este ţinta unor nenumărate remarci ironice pe reţelele sociale după difuzarea unor imagini care dezvăluie că poartă pantofi cu tocuri înalte. 

Totul a ieşit la iveală după întâlnirea sa cu un grup de studenţi ruşi din care mulţi erau mai înalţi ca el. Liderul de la Kremlin şi-a promovat mereu imaginea de bărbat puternic dar pare stânjenit de înălţimea sa de numai 1,70 metri.

Aşa că se mai înalţă cu câţiva centimetri datorită pantofilor speciali, observaţi, acum, nu pentru prima dată. O versiune mai puţin credibilă, apărută pe contul unui critic al lui Putin, este că, la întâlnirea cu studenţii, el a fost pur şi simplu înlocuit de o dublură. 

Vladimir Putin a fost surprins purtând pantofi cu toc: Pare stânjenit de înălţimea sa

Abonează-te pe Telegram la Paranteze.md
Articolul anterior
Igor Dodon nu exclude că PAS ar putea să-l scoată din cursă pe Ion Ceban
Articolul următor
După ȘOR, și analiștii politici apără pensionarii: Sper ca CC nu va crea precedente care subminează principiul statului de drept

Similare

Cum ți s-a părut acest articol?