Caută

Saved articles

You have not yet added any article to your bookmarks!

Browse articles
Paranteze — știri din Moldova

Abonează-te la Newsletter

Primește cele mai importante știri din Moldova direct pe email.

Urmărește pe Telegram

Fără spam. Te poți dezabona oricând.

Confidențialitate

Folosim cookie-uri și stocare locală pentru funcționarea site-ului și statistici anonime. Continuând navigarea, ești de acord cu Politica de Cookies și Politica de Confidențialitate.

VIDEO // Scandal și țipete pe o stradă din capitală. Opt echipaje de poliție pentru a reține două tinere în stare de ebrietate

Mai mulți martori oculari au surprins imagini cu mai multe echipaje de poliție care au staționat în cartierul Poșta Veche, în zona unui sens giratoriu. Aceștia ar fi reținut câteva persoane de sex feminin care au opus rezistență.

Incident nocturn cu țipete și scandal pe un sens giratoriu din capitală. Implicate în operațiune au fost mai  multe echipaje de poliție.

Potrivit martorilor oculari, oamenii legii ar fi reținut două tinere aflate în stare de ebrietate care s-ar fi dat în spectacol în momentul reținerii opunând rezistență. 

Cei prezenți la fața locului susțin că fetele ar fi condus în stare de ebrietate, însă informația încă nu a fost confirmată oficial. Cert este un detaliu că la fața locului au intervenit în jur de 8 echipaje de poliție.

Știrea se actualizează...

Vezi și: Un bărbat s-a lăsat dus în eroare de către un polițist. Creditul prietenesc luat de acesta a crescut la 220.000 de lei

Articolul anterior
Creștinii ortodocși prăznuiesc Acoperământul Maicii Domnului. Vezi semnificația acestei sărbători
Articolul următor
FOTO // Democrația acasă: „Drumuri bune”. Milioane din buget pentru drumuri bune și pietriș din carierele bandiților

Similare

Cum ți s-a părut acest articol?