Caută

Saved articles

You have not yet added any article to your bookmarks!

Browse articles
Paranteze — știri din Moldova

Abonează-te la Newsletter

Primește cele mai importante știri din Moldova direct pe email.

Urmărește pe Telegram

Fără spam. Te poți dezabona oricând.

Confidențialitate

Folosim cookie-uri și stocare locală pentru funcționarea site-ului și statistici anonime. Continuând navigarea, ești de acord cu Politica de Cookies și Politica de Confidențialitate.

Refugiată de 56 de ani moartă în piscina unui hotel din România. Polițiștii au deschis o anchetă

Sfârșit cumplit pentru o refugiată din Ucraina, sâmbătă seară, în județul Satul Satu Mare, România. Femeia în vârstă de 56 de ani a murit înecată în piscina interioară a unui hotel din zona stațiunii Tășnad. Din păcate, echipajele de prim-ajutor chemate la fața locului nu au mai putut să salveze femeia.

A fost resuscitată în zadar minute în șir, astfel că medicii au fost nevoiți să pronunțe decesul, scrie observatornews.ro.

Polițiștii au deschis anchetă și continuă cercetările în acest caz.

De asemenea, medicii legiști urmează să efectueze autopsia, în vederea stabilirii cu exactitate a cauzelor care au dus la moartea femeii.

Abonează-te pe Telegram la Paranteze.md
Articolul anterior
Noi pierderi pentru ruși: Forţele ucrainene au preluat controlul în două oraşe din regiunea Zaporojie
Articolul următor
Armata lui Putin a început să distrugă depozitele de alimente și carburanți ale ucrainenilor

Similare

Cum ți s-a părut acest articol?