Caută

Saved articles

You have not yet added any article to your bookmarks!

Browse articles
Paranteze — știri din Moldova

Abonează-te la Newsletter

Primește cele mai importante știri din Moldova direct pe email.

Urmărește pe Telegram

Fără spam. Te poți dezabona oricând.

Confidențialitate

Folosim cookie-uri și stocare locală pentru funcționarea site-ului și statistici anonime. Continuând navigarea, ești de acord cu Politica de Cookies și Politica de Confidențialitate.

FOTO // Strigătul de durere al unei mame din Bălți: Copilul său de opt ani a fost atacat de o haită de câini

Un copil de opt ani din municipiul Bălți a fost atacat de o haită de câini. Potrivit mamei minorului, autoritățile ar trebui să aibă o atitudine mai serioasă față de maidanezi.

Totul s-a întâmplat pe 24 mai, în jurul orei 19.00, în curtea unde locuiește familia.

„Vreau să ajungă mesajul și strigătul de durere al unei mame la autorități. Să vină să facă regulă, să facă ceva cu acești maidanezi. Știu sigur că nu sunt singura care vreau ca autoritățile orașului să întreprindă ceva! Vă mulțumesc! SPER SĂ FIU AUZITĂ”, a scris, indignată, mama minorului.

FOTO // Strigătul de durere al unei mame din Bălți: Copilul său de opt ani a fost atacat de o haită de câini

sursa: TVN

 

Abonează-te pe Telegram la Paranteze.md
Articolul anterior
Agenția pentru Supraveghere Tehnică va fi reorganizată. Cum se va denumi noua instituție
Articolul următor
Aprobat de UE: Politicieni și oameni de afaceri din Republica Moldova și Rusia au fost incluși într-o listă de sancțiuni

Similare

Cum ți s-a părut acest articol?