Caută

Saved articles

You have not yet added any article to your bookmarks!

Browse articles
Paranteze — știri din Moldova

Abonează-te la Newsletter

Primește cele mai importante știri din Moldova direct pe email.

Urmărește pe Telegram

Fără spam. Te poți dezabona oricând.

Confidențialitate

Folosim cookie-uri și stocare locală pentru funcționarea site-ului și statistici anonime. Continuând navigarea, ești de acord cu Politica de Cookies și Politica de Confidențialitate.

Descoperire macabră la Cahul. Tânăr găsit spânzurat într-o fâșie forestieră

Cadavrul unui tânăr a fost găsit într-o fâșie forestieră. Descoperirea macabră a avut loc în această după-amiază, în jurul orei 13:00, în extravilanul orașului Cahul, scrie Deschide.md.

Potrivit poliției, victima ar fi un tânăr în vârstă de 30 de ani. Medicii-legiști veniți la fața locului nu au depistat pe suprafața cadavrului semne de moarte violentă, fapt care îi face pe oamenii legii să creadă că ar fi vorba despre un caz de suicid.

Angajații IP Cahul au demarat o anchetă în acest caz pentru a stabili toate circumstanțele în care s-a produs tragedia, dar și motivul care l-a făcut pe tânăr să recurgă la acest gest disperat.

Abonează-te pe Telegram la Paranteze.md
Articolul anterior
Proimobil.md oferă bilete în zona Premium la meciul Real Madrid vs Sheriff
Articolul următor
BREAKING NEWS // Tariful pentru energia electrică s-ar putea DUBLA

Similare

Cum ți s-a părut acest articol?