Caută

Saved articles

You have not yet added any article to your bookmarks!

Browse articles
Paranteze — știri din Moldova

Abonează-te la Newsletter

Primește cele mai importante știri din Moldova direct pe email.

Urmărește pe Telegram

Fără spam. Te poți dezabona oricând.

Confidențialitate

Folosim cookie-uri și stocare locală pentru funcționarea site-ului și statistici anonime. Continuând navigarea, ești de acord cu Politica de Cookies și Politica de Confidențialitate.

Bucurie cu final tragic. Un minor de 16 ani, din Anenii Noi, a ajuns în comă alcoolică la spital după ce și-a ridicat diploma de absolvent

Caz șocant în raionul Anenii Noi. Un minor în vârstă de 16 ani, din localitatea Țînțăreni, a ajuns în comă alcoolică la spital, scrie tv8.md.

S-a întâmplat vineri noapte. Oamenii legii au fost alertați de către mama tânărului. Acesta a fost internat de urgență, în stare semiconștientă. Minorul a fost externat după două zile, ne-au spus reprezentanții Spitalului Raional Anenii Noi.

Potrivit poliției, vineri, băiatul și-a ridicat diploma de absolvent. Circumstanțele producerii acestui caz urmează a fi stabilite.

ABONEAZĂ-TE LA CANALUL NOSTRU DE TELEGRAM - PARANTEZE.MD

Articolul anterior
Tinerii cu vârste între 18 și 25 de ani care se vaccinează vor primi un card cu 150 de euro, în Grecia
Articolul următor
Tragedie la Slobozia. Un bărbat a fost înjunghiat mortal de către o femeie cu care consuma alcool

Similare

Cum ți s-a părut acest articol?